internet v mobile

Autor: Miriam Štarková | 18.9.2011 o 6:43 | Karma článku: 11,25 | Prečítané:  3113x

Pred niekoľkými dňami som od mobilného operátora, ktorého služby využívam dostala sms. Bola v nej ponuka na aktiváciu služby w'n'w 25 na sedem dní za 0,99 eur. Keďže internet používam aj niekoľkokrát denne, rozhodla som sa, že si službu aktivujem a vyskúšam.

Bola som s ňou relatívne spokojná. Po uplynutí siedmich dní mi prišla sms oznamujúca, že môj kredit bol znížený o spomínaných 0,99 eur. Týmto som pokladala celú záležitosť za uzavretú a skončenú.

Asi po troch dňoch sa môj mobil dostal do rúk deťom, keď sa hrali a keďže nebol zablokovaný všeličo pomačkali. Keď som si ho zobrala, čuduj sa svete, na displeji bola otvorená úvodná stránka internetu. Zobrala som telefón a zavolala na Call centrum mobilného operátora. Panej, ktorá sa mi prihlásila som objasnila celú situáciu. Ona mi len s úsmevom na perách oznámila, že služba bola automaticky aktivovaná na ďalšie obdobie a pokiaľ ju už ďalej nechcem využívať musím zaslať sms a tým ju vypnúť. Poďakovala som za info a zložila telefón.

Idem do izby a zapínam počítač. Otváram stránky operátora a hľadám.......internet,.........w'n'w,......7 dní,.......0,99 eur.....áno, už to mám! Nech čítam ako chcem informáciu o tom, že služba sa po siedmich dňoch automaticky aktivuje na ďalších sedem nikde nevidím. Vypínam počítač a beriem do ruky mobil. Po chvíli už píšem deaktivujúcu sms a rozmýšľam. ..... Na čom by zarábali, keď nie na ľuďoch?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Učiteľ, ktorý sa rád hral. Ako sa Milan Reindl stal dizajnérom Lego Technic

Nevyštudoval techniku ani dizajn. Napriek tomu sa stal jedným z jedenástich dizajnérov Lego Technic. Len vďaka tomu, že si rád z lega skladal veci, na ktoré nemal návod.

DOMOV

Smer chce byť politicky nekorektný aj robiť poriadky v osadách

Novými podpredsedami sú Blanár a Žiga.

SVET

Výbuchy pri štadióne v Istanbule zabili najmenej 13 ľudí

K explóziám došlo hodinu po zápase medzi Besiktasom a Bursasporom.


Už ste čítali?